{content|string_get_meta_description}

Набір учасників навчальної програми «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні»

Набір учасників навчальної програми «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні»

ГО “Центр розвитку місцевих громад” оголошує конкурсний відбір учасників 4-х модульної навчально-практичної програми.

Навчання буде представлене окремими Модулями, учасники яких зможуть долучитись до розгляду таких тем:

Модуль 1 — «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Огляд процесу медіації. Компетенції медіатора. Основи конфліктології».

Модуль 2 — «Комунікативна компетенція медіатора: техніки активного слухання і правила безконфліктного спілкування. Залучення до процесу медіації. Дослідження інтересів сторін».

Модуль 3 — «Емоційна компетентність медіатора. Основні техніки роботи з емоціями у процесі медіації. Психологія спілкування. Екологія емоцій та самоконтроль медіатора».

Модуль 4 — «Переговорна компетентність медіатора: основні техніки ведення переговорів. Завершення процесу медіації. Стандарти в медіації».

Заходи будуть проведені у місті Дружківка на безоплатній основі.

Обов’язковою умовою участі є відвідування учасниками всіх 4-х модулів.

Місце та дати проведення кожного модулю тренінгових занять будуть надіслані відібраним учасникам.

Для участі у заході необхідно подати заявку за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1zmX9GlsfQtXz2FHUyww_aErzzPS4DK-vWn7eQPiR6bA/edit

Останній термін реєстрації — до 19:00 31 травня 2020 року

Захід організовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

18:21
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).