{content|string_get_meta_description}

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

16 липня в місті Маріуполь, в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», відбувся феєричний співочий конкурс “LIVE from Music”.

Якщо замислитися над питаннями:
– Що є нашою мовною візитівкою?
– Що впливає на наше самопочуття та сприйняття інформації?
Відповідь ми знаємо чітко – звісно голос! А якщо це голос молодих креативних містян – то просто рушійна сила, яка прибирає всі перепони перемовин та комунікацій, бо несе позитив, енергію миру та розвитку.

Тож, як це було…

Амбасадорка проєкту та керівниця «Освітнього хабу», де проходив захід, Тетяна Вейдер ознайомила учасників та гостей конкурсу з метою проєкту «Голос жінки має силу». Розповіла про організатора заходу – ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу». Побажала успіхів та нагадала про головний приз – безкоштовну участь у міжнародному вокальному конкурсі.

Далі, як справжні виконавці перед виступом, співаки зробили розспівки разом з керівницею Творчого об’єднання вокально-хореографічних колективів «Зразковий театр пісні «Радість» та «Народна шоу-група «Максимум» МБК «Український дім»» Іриною Барановою, яка провела майстер-клас із налаштування голосового апарату.

Провели рандомне жеребкування виступів, за результатми якого Сonfеrencier конкурсу Тетяна Горохова запрошувала співаків.

Потім тиша в залі і неймовірний спів! Всі учасники виконували музичні композиції наживо. Чудові голоси, сучасний репертуар – яка ж гарна та талановита наша молодь!

Далі нелегкий вибір членів журі у складі: Тетяна Вейдер, Ірина Баранова, Аскольд Квятковський.

А поки організатори конкурсу готували дипломи та пам’ятні призи – член журі Аскольд Квятковський – професійний музикант, директор компанії подій «Фігаро» надав сценічні поради виконавцям та провів вікторину «вгадай пісню по емодзі».

І феєричний фінал! Вітаємо всіх учасників з отриманням звання лауреат!

Вітаємо лауреата І премії Тамару Шматкову з перемогою та запрошенням до безкоштовної участі в міжнародному конкурсі!!!

А оскільки конкурс проведено напередодні Всесвітнього дня емодзі – то всі учасники отримали пам’ятні подарунки – футболки, блокноти та люмінесцентні наліпки із зображенням смайликів, а лауреат І премії – м’яку декоративну подушку «Смайл», яка буде довго нагадувати про участь в проєкті «Голос жінки має силу».

Дорогі учасники! Пишаємося Вами та бажаємо творчих успіхів! Адже наш з Вами голос має велику силу!

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

22:38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

РОЗРОБЛЕНО СТРАТЕГІЮ ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ ГРОМАДСЬКИХ МЕДІАТОРІВ
12 вересня у м. Слов’янськ проведено стратегічну сесію громадських медіаторів, в ході якої розроблено стратегію діяльності Мережі громадських медіаторів в громадах Донбасу до 2023 року та сформовано план роботи.
У БАХМУТІ СТВОРЕНО ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ДІАЛОГОВИХ ПРАКТИК
У місті Бахмут створено «Центр підтримки діалогових практик», що допоможе налагодити взаємодію між представниками різних професійних та соціальних груп.
​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»
​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»
В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення
В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення
Анонс Дебатного клубу Тетяни Вергун «Удосконалення навичок комунікації з вразливими категоріями населення для державних службовців»
Анонс Дебатного клубу Тетяни Вергун «Удосконалення навичок комунікації з вразливими категоріями населення для державних службовців»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).