{content|string_get_meta_description}

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

16 липня в місті Маріуполь, в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», відбувся феєричний співочий конкурс “LIVE from Music”.

Якщо замислитися над питаннями:
– Що є нашою мовною візитівкою?
– Що впливає на наше самопочуття та сприйняття інформації?
Відповідь ми знаємо чітко – звісно голос! А якщо це голос молодих креативних містян – то просто рушійна сила, яка прибирає всі перепони перемовин та комунікацій, бо несе позитив, енергію миру та розвитку.

Тож, як це було…

Амбасадорка проєкту та керівниця «Освітнього хабу», де проходив захід, Тетяна Вейдер ознайомила учасників та гостей конкурсу з метою проєкту «Голос жінки має силу». Розповіла про організатора заходу – ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу». Побажала успіхів та нагадала про головний приз – безкоштовну участь у міжнародному вокальному конкурсі.

Далі, як справжні виконавці перед виступом, співаки зробили розспівки разом з керівницею Творчого об’єднання вокально-хореографічних колективів «Зразковий театр пісні «Радість» та «Народна шоу-група «Максимум» МБК «Український дім»» Іриною Барановою, яка провела майстер-клас із налаштування голосового апарату.

Провели рандомне жеребкування виступів, за результатми якого Сonfеrencier конкурсу Тетяна Горохова запрошувала співаків.

Потім тиша в залі і неймовірний спів! Всі учасники виконували музичні композиції наживо. Чудові голоси, сучасний репертуар – яка ж гарна та талановита наша молодь!

Далі нелегкий вибір членів журі у складі: Тетяна Вейдер, Ірина Баранова, Аскольд Квятковський.

А поки організатори конкурсу готували дипломи та пам’ятні призи – член журі Аскольд Квятковський – професійний музикант, директор компанії подій «Фігаро» надав сценічні поради виконавцям та провів вікторину «вгадай пісню по емодзі».

І феєричний фінал! Вітаємо всіх учасників з отриманням звання лауреат!

Вітаємо лауреата І премії Тамару Шматкову з перемогою та запрошенням до безкоштовної участі в міжнародному конкурсі!!!

А оскільки конкурс проведено напередодні Всесвітнього дня емодзі – то всі учасники отримали пам’ятні подарунки – футболки, блокноти та люмінесцентні наліпки із зображенням смайликів, а лауреат І премії – м’яку декоративну подушку «Смайл», яка буде довго нагадувати про участь в проєкті «Голос жінки має силу».

Дорогі учасники! Пишаємося Вами та бажаємо творчих успіхів! Адже наш з Вами голос має велику силу!

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

22:38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Для вразливих верств населення міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна були проведені інформаційні сесії
13 -15 травня за проєктом «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», були проведені інформаційні сесії для пенсіонерів, ВПО та людей з інвалідністю.
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Звіт за 2020 рік Громадської організації "Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів"
ГО “Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів” працює для розвитку громадської активності на рівні невеликих місцевих територіальних громад Донеччини (малих міст, селищах, селах)
НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»
НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»
У Волноваському районі створено мережу правових радників
У Волноваському районі створено мережу правових радників

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).