{content|string_get_meta_description}

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

Блог-кафе – співочий конкурс “LIVE from Music” м.Маріуполь

16 липня в місті Маріуполь, в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», відбувся феєричний співочий конкурс “LIVE from Music”.

Якщо замислитися над питаннями:
– Що є нашою мовною візитівкою?
– Що впливає на наше самопочуття та сприйняття інформації?
Відповідь ми знаємо чітко – звісно голос! А якщо це голос молодих креативних містян – то просто рушійна сила, яка прибирає всі перепони перемовин та комунікацій, бо несе позитив, енергію миру та розвитку.

Тож, як це було…

Амбасадорка проєкту та керівниця «Освітнього хабу», де проходив захід, Тетяна Вейдер ознайомила учасників та гостей конкурсу з метою проєкту «Голос жінки має силу». Розповіла про організатора заходу – ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу». Побажала успіхів та нагадала про головний приз – безкоштовну участь у міжнародному вокальному конкурсі.

Далі, як справжні виконавці перед виступом, співаки зробили розспівки разом з керівницею Творчого об’єднання вокально-хореографічних колективів «Зразковий театр пісні «Радість» та «Народна шоу-група «Максимум» МБК «Український дім»» Іриною Барановою, яка провела майстер-клас із налаштування голосового апарату.

Провели рандомне жеребкування виступів, за результатми якого Сonfеrencier конкурсу Тетяна Горохова запрошувала співаків.

Потім тиша в залі і неймовірний спів! Всі учасники виконували музичні композиції наживо. Чудові голоси, сучасний репертуар – яка ж гарна та талановита наша молодь!

Далі нелегкий вибір членів журі у складі: Тетяна Вейдер, Ірина Баранова, Аскольд Квятковський.

А поки організатори конкурсу готували дипломи та пам’ятні призи – член журі Аскольд Квятковський – професійний музикант, директор компанії подій «Фігаро» надав сценічні поради виконавцям та провів вікторину «вгадай пісню по емодзі».

І феєричний фінал! Вітаємо всіх учасників з отриманням звання лауреат!

Вітаємо лауреата І премії Тамару Шматкову з перемогою та запрошенням до безкоштовної участі в міжнародному конкурсі!!!

А оскільки конкурс проведено напередодні Всесвітнього дня емодзі – то всі учасники отримали пам’ятні подарунки – футболки, блокноти та люмінесцентні наліпки із зображенням смайликів, а лауреат І премії – м’яку декоративну подушку «Смайл», яка буде довго нагадувати про участь в проєкті «Голос жінки має силу».

Дорогі учасники! Пишаємося Вами та бажаємо творчих успіхів! Адже наш з Вами голос має велику силу!

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

21:38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).